| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care da bacalaureatul anul acesta la psihologie? Daca da spuneti-mi va rog si mie cum va pregatiti pentru bac, ce anume invatati? Pot raspunde si cei care au optat pentru aceasta proba in anii precedenti! spuneti-mi, va rog, cum v-ati descurcat? Multumesc!

2 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Sal. Intra pe edu.ro si ia-ti de acolo tot ce ai nevoie. la o adica poti accesa forumul si sa vb cu altii in aceeasi situatie cu tine si cu profi de psihowinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Ai vazut varianta modificata de curand la psihologie? aceea unde trebuie sa formulam o propozitie la subiectul I, ultimul punct?