| gabriela_3062 a întrebat:

Este cineva la Facultatea de Stiinte Politice din Bucuresti? Vreau sa stiu cum se intra, daca este greu si cu ce medie a intrat, etc.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Nu am invatat acolo, e o scoala buna, desi nu e impartiala ideologic, inclina spre stanga. Nu se intra greu, si chiar daca nu intri taxa e mica, cred ca 2000 de lei pe an. Se da examen de admitere. Vrei sa stii daca e grea facultatea? Pai, cat muncesti atata inveti. De cati bani, atata peste.