| PrettyMe a întrebat:

Este cineva student la UBB in Cluj? puteti sa-mi dati mai multe detalii despre cum e acolo? cei din primul an care intra la buget au loc in camin? din ce am auzit la Timisoara nu este loc ...eu as vrea sa ma duc la Litere sau la Stiinte Politice... dau fundita pentru cel care imi ofera cat mai multe detalii kiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cer scuuze dar nu e nimeni. Din nou imi cer scuze iar nu stiu cum e acolo.Nu.Asa e.Bravo.bine