| rebecca079 a întrebat:

Este cineva student la Universitatea Transilvania din Brasov sa-mi spuna si mie ce fel sunt profii, caminul etc? big grin In special la fac de Litere, Drept, Rel publice sau Management big grin

3 răspunsuri:
| Creatza_4434 a răspuns:

Eu sunt la finante banci si profi sunt destul de ok. Oricum nu te gandi ca e ca la liceuwinkingsunt mai exigenti dar okwinkingSucces

| Betty18 a răspuns:

Aici poti afla mai multe despre campusul ce apartine de aceasta universitate
http://www.unitbv.ro/Studenti/Campusuniversitar.aspx

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cazarea te pot ajuta eu CAZARE STUDENTI —MINICAMIN DE FETE
SUPER OFERTA!

Cazare pentru studente termen lung, la vila de 3 camere, 2 bai si bucatarie, singur in curte, zona centrala, langa caminele studentesti Memorandului.Capacitate totala 9 persoane, 3 locuri in fiecare camera
DOTARI:centrala termica proprie, aragaz, frigidere cuptor cu microunde, TV, maşina de spălat, dulap individual. FACILITATI : cablu TV si internet
TARIF : 400 Ron / luna / persoana
( tariful nu include plata utilitatilor)

CONTACT: 0729 395 549