| cmihai98 a întrebat:

Este urgent dau fnd pentru cel mai bun raspuns.
ce vreti sa deveniti in viata? argumentati-va punctul de vedere.

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Vreau sa devin inginer proiectant sau inginer pe mediu.
1. Il urmez pe tata care este tot inginer, dar in alt domeniu
2. Lucrez ca proiectant la locul actual de munca si-mi place
3. Am terminat facultatea de ecologie si termin si masterul si ar trebui sa ies cu diploma de inginer pe mediu
Cam asta ar fi, dar cel mai mult imi place proiectarea

3 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Coafeza [styllist]
De ce?
-Pentru ca de un an de zile, eu am 13 ani merg pe la matusa mea[ ea avand propriul salon de infrumusetare]
Ajut cu ce pot :
vopsirea parului
tunsoare
Acum nu te gandii ca eu le fac, nu!
Stau, privesc. apoi incerc si eu cu grija ca sa nu suparam clientul.laughing))

| cmihai98 explică:

A este foarte bine!

| cmihai98 explică:

Este frumos

Întrebări recente