| withoutme a întrebat:

Eu am contul good_girl_gone_bad.de ce nu-mi trimit parola pe mail daca am uitat-o? am dat de multe ori parola uitata si nimic.chiar nu imi pot recupera contul?

5 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Trimite-i un mesaj ralucai si de pe contul asta al tau nou PH-23-FUN si spune-i sa-ti trimita la idul pe care ai facut contul good_girl_gone_bad un mail cu parola, ea personal, eu asa am facut.

Succces!

| antonia12 a răspuns:

Nu stiu.

| dolyan a răspuns:

Contul good_girl_gone_bad este cont de TPU, nu? incearca sa verifici si casuta de mail SPAM mie de obicei cam toate mesajele de la TPU.ro imi ajung acolo. SUCCES! Daca nu, fa-ti altul ex: good_girl_gone_bad1 :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-i un mesaj raluca-i si de pe contul asta al tau nou PH-23-FUN si spune-i sa-ti trimita la idul pe care ai facut contul good_girl_gone_bad un mail cu parola, ea personal, eu asa am facut.

Succces!

| LaYeR a răspuns:

Poate ai uitat intrebarea secreta de la yahoo mesenger.