| annyeanna01282 a întrebat:

Eu nu stiu engleza aproape deloc, si as vreau ca peste cativa ani sa ma mut in new york. Vreau si eu niste site-uri dupa care sa invat engleza.eu sunt l-a facultatea de arte, la actorie si as vrea sa fac o cariera in actorie daca se poate in new york...Ms

6 răspunsuri:
| Diidiiana a răspuns:

Www.nonstopenglish.com
Http://www.marplo.net/engleza/exercitii
www.livemocha.com
doar ca pe ultimul trebuie sa iti faci cont:D
sper ca te-am ajutat:)
Funda?

| imiplacesaajut a răspuns:

Site/? si vrei sa te muti?laughingiti trebuie un profesor sau un curs de limba desi engleza americana se poate prinde si din zbor.Vezi ce e o diferenta intre engleza britanica si cea americanabig grin

| miugelz a răspuns:

Cel mai bine da-mi messul tau si te invat eu.

| deeutza_6290 a răspuns:

Http://www.vorbeste-engleza.info/? gclid=CMeStcDW-qcCFQEhfAodEmEZsg