| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt in clasa a 8 a si la anul dau la liceu vreau sa stiu ce se face la liceul economic

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Valabil pentru Economic Tgv
-Economie
-Turism si alimentatie
-Comert
Iti spun din proprie experienta, sunt la turism si alimentatie clasa 9, orele sunt super lejerewinking 3ore de mate, 3de romana etc, faci mai mult "organizarea unitatilor de turism", "bazele restauratiei" si "igiena si securitatea muncii"winking deci este un profil super usorwinking

| tzotzo2562 a răspuns:

Nu se face chiar asa multa matematica...asta in caz ca nu alegi mate-info uinde se face, de exemplu eu sunt la contabilitate.si facem mate de 3 ori pe saptamana dar e lejer

| daniela96d a răspuns:

La liceul ecolomic se studiaza foarte mult matematica iti spun din proprie experienta eu sunt la economic si trebuie sa tocesc o multime la matematica is foarte multe formule si teorem eu iti doresc succes:*