| TheCreeper10 a întrebat:

Examenele de diferente la educatie vizuala, muzica si latina sunt grele? (am trecut a 10 a ) si mi s-a spus ca dau din materia de clasa a 9 a,dar eu nu am facut nici muzica, nici latina nici educatie vizuala in clasa a 9 a. Si inca o intrebare, e o nota minima sa treci?

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Salut,eu in clasa a 11 am dat diferenta la muzica, latina si desen. Cand am dat profesoarele mi-au spus raspunsul corect sau mi-au dat sa copiez din manual. Nu ai cum sa inveti ceva in cateva zile si ceva ce nu ai facut niciodata. Nota nu stiu care e, dar cred ca e peste 6. Sper ca te-am ajutat happy