| Oanny a întrebat:

Examenul la matematica...cosmarul meulaughing. Eh... o sa trec cu greu de acest examen apoi la mine o sa miroasa a vacanta.Sunteti pregatiti? ce nota credeti ca o sa luati? Eu in jur de 5big grin

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

5 e nota studentului, nu a elevului! Deci, ma astept la mai mult, mai ales ca esti si din Galati! Knock them down!

| Kitty a răspuns:

In primul rand incerc sa fiu optimista. Sper sa iau 10. Sper sa nu fie ceva greu, si in final sper sa ma descurc.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Un 10hee hee
e mai uasor la mate fata de romanatongue
succes>big grin

| kytty a răspuns:

Bunahappy

pai eu am 7 examene dintre care 2 la economie si 1 la drept.nu mai spun de celelalte...
sper ca la fiecare note cat mai mariwinking

| kytty a răspuns:

Buna...nu inteleg de ce anumite persoane stiu sa pretinda ca sunt genii, dar fiind pe aniomin.creati-va fratilor/surorilor conturi si atunci sa va vedemwinking

| Oanny explică:

Mda...dragut...sunt o proasta iauzi. ce sa fac daca nu inteleg matematica? pur si simplu o urasc, doar la algebra ma descurc dar la geometrie sunt bata, pentru ca nu stiu matematica sunt proasta chiar daca notele mele la toate materiile sunt de la opt in sus, sunt proasta.Stii.ai mare dreptate. Ei bine desteptul anului presupun ca ai numai de 10/9 la toate materiile.Atunci bravo tie, felicitari! Nu am de ce sa te discriminez daca ai numai de zece si esti bun la orice. Ei bine daca ai avea si tu o materie la care ai lua 6, atunci esti un prost/proasta.Stii,nu stiu ce de ma discriminezi daca nici nu stii cum ma descurc la scoala.Mai ales ca nu ma cunosti!

| GdX a răspuns:

Depinde unde e examenul, la liceu sau la facultate? Eu am 2 examene la doua matematici in sesiune + si sper sa le iau cu 5 nu vreau mai mult.

| wormy a răspuns:

Well, nu sunt vreun geniubig grin. Dar sper sa iau acolo un 7-8big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am pregatit foarte mult, si ma astept la un 10 fix.
Vacanta? Cum poti vorbi de ea? Cu dosarele cum ramane? Trebuie sa se viziteze liceele, sa dai un examen la liceu(daca intri si dai la bilingv).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o proasta laughingrolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Oanny! sper ca esti pregatita azi e ziua cea marelaughing.
Orcum Suucces ma duc sa`mi mai repet si eu!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... misto eu in jur de 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat 8 45

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu 10 sunmt cel; mai tare la mate sunt olimpic pe tara nu ma laud D:big grinbig grinbig grinbig grinbig grin:happy:

| N0 nAmE a răspuns:

Fata chiar ca ii cosmar...eu ma astept la un 7...minim.la rom am luat 9. 60 dar la mate

Întrebări recente