| AvalohAlyn a întrebat:

Exista carti pentru Bacalaureat speciale cu teste,rezolvari si lectiile ce trebuiesc invatate? M-ar interesa pentru Romana, Istorie si Socio-Umane..Stiti vreo carte sau mai multe.

Răspuns Câştigător
| hellothere1243 a răspuns:

La limba română este foarte bună cartea definitivă happy ai acolo toată structura de care ai nevoie, surplusurile fiind înlăturate. E stric ceea ce e probabil să cadă la bac. La geografie este o carte pe booklet, cu vreo 26 de lei e galbenă cu albastru. Profesorii mei din liceu spun ca asta e cea mai ok pentru pregătire, iar la istorie, sincer, numai un profesor îți poate da structura potrivită. Pe Libris sunt multe cărți cu esee și modele de bac, foarte utile. Plus ca transport nu plătești. Baftă la bac happy.

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Da, sinr manualele studiate in cei patru ani de liceu.