| Benczik_Patrik_2000 a întrebat:

Exista diferente intre politehnica din Timisoara si politehnica din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| DeathIncarnate a răspuns:

Ca un absolvent al Politehnicii din Bucuresti eu iti spun ca este mult mai bine cotata decat cea din Timisoara.
Acum ramane la decizia ta ce vrei sa faci in viata.

3 răspunsuri:
| Adi88 a răspuns:

Rămâi pe Timișoara, București este foarte aglomerat și e și mai scumpa viața acolo. Îți este recunoscuta diploma stai liniștit, ai succes la angajare și cu facultatea din Timișoara. Rămâne la alegerea ta

| Benczik_Patrik_2000 explică (pentru Adi88):

Nu e problema de costuri etc. dar mai de graba as merge la Bucuresti ☺

| Adi88 a răspuns (pentru Benczik_Patrik_2000):

Mergi atunci la Bucuresti, ca acolo is pitipoance multe ai de unde alege