| drumurile a întrebat:

Exista in romania sate uitate de lume si nelocuite? dati exemple

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

Nu pot sunt uitatelaughing

5 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

@găbitza99, ai dat un răspuns care îţi face cinste! Bravo! laughing

Psihoyounger

| andreiolariu a răspuns:

Vreau sa cred ca in anul 2010 nu mai exista sate care sa fie uitate de lume.

| cucurigu a răspuns:

Intereseaza-te mai ales de zona Moldovei. Depopularea satelor de tineri e mai activa, ca pleaca toti ba la oras, ba in strainatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, cel putin in Oltenia.Cauta prin revista "Formula AS " (online) reportaje despre, vei gasi sigur ceva, eu stiu sigur ca am citit candva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista!