| Andrada97 a întrebat:

Exista posibilitatea ca doua olimpiade ce au loc in aceeasi zi, sa fie schimbate, astfel incat sa fie in zile diferite? Si cum s-ar putea face asta?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Daca sunt pe scoala da(in conditiile in care sunteti mai multi care vreti sa mergeti la ambele, vorbiti cu profesorii) daca sunt pe judet nu fiindca datele sunt hotarate si nu se pot modifica. Bafta!

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Da. De ex. luni, iar peste o luna alta.

| bogz a răspuns:

Din cate stiu eu nu, pentru ca si la mine erau doua olimpiade in aceeasi zi una dupa alta si oricum au avut loc