| ✿puffa✿ a întrebat:

Exista un program de decupat poze astfel incat sa para ca doua persoane din poze diferite sunt in acelasi loc? De ex: eu sunt la munt si tu la mare.si intreb daca exista un program sa ma decupez sa arate ca si cum am fi amandoi la mare? Exista?

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Da. Exista Photo Shop. Eu il am si e una dintre cele mai simple lucruri sa decupezi pe cineva. Daca dai add la: sweet_candy_ruxy te ajut eu la pozewinking

| DanielBalan a răspuns:

In Photoshop faci acest lucru destul de repede daca stii sa il folosesti. Daca nu sti sa il folosesti, poti invata din tutoriale.

| andreea_6675 a răspuns:

Photoshop. dar trebuie sa stii sa il folosesti