| Njb8hx8hfw a întrebat:

Exista telefoane (nu iphone) mai bune la calitatea camerei decat iphone 13? Si daca da care?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In galaxia noastă mai bun ca iPhone nu exista, ce ironic

| Lukasssz a răspuns:

Huawei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung de orice fel.
Mereu au avut calitatea camerei mai bună decât cea a iPhone-urilor.

| bustamante a răspuns:

Daca il cumperi doar pentru camera vezi ca exista un model, de la SONY. Are 100 mpx ceva de genul...

Ca si specificatii care sa bata orice Iphone la curulet, este One Plus+, Eu am Oppo si sunt multumit cat de cat. Oricum inca nu s-a inventat telefonul perfect. Dar din experienta pentru a fi deasupra Icaca, recomand OPPO sau OnePlus. Sunt mai ieftine si muuuuuult mai bune.

| Claudia10girl a răspuns:

Samsung

| AYKSSSSSSS a răspuns:

SIgur ca exista. Samsung Galaxy S23, S24,... Atâta tot ca nu s-au inventat încăhappy
Și acum pentru a răspunde pe bune, eu cred că există, dar diferențele sunt atât de mici încât nu prea contează. În general îți iei Iphone dacă ești fan IOS și alte telefoane dacă preferi Android.

| gaara69 a răspuns:

Redmi Note 10 Pro