| HD6685 a întrebat:

De ce este mai scump iphone 4s decat alte telefoane mai bune dacat el?

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Pentru ca se vrea a fi un brand mai exclusivist, se vad cei mai tari, bla bla, dar ce sa vezi Samsung are telefoane mult mai bune, si gama variata de preturi, de ex: Samsung galaxy s2, galaxy note, sunt muult mai bune decat orice iphone, ei folosesc un sistem de operare propriu, aplicatiile nu prea sunt gratuite ca la android, nu se merita Apple ( doar ipadhappy }, ca design sunt, poate, net superioare.

3 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Din cauza marului muscat de pe spate!
APPLE = 50 % din pret!

| adrew a răspuns:

Pentru ca are asistentul SIRI

| DjLayla a răspuns:

Este din cauza ca are marul pe spate
APPLE=50% din pret funda?big grin