| Tzygy a întrebat:

Exista vampiri?, astept raspunsuri de la cei care stiu sigur, nu sa va bagatzi voi ca "inteligentzi" in seama sa ziceti ca: cred ca nu, ca nu stiut ce! voua va ie frica de adevar! MsK Anticipat!

34 răspunsuri:
| mihaiqaz a răspuns:

Ma asculta aici legendele cu vampiri provin de la Vlad dracul tatal lui Vlad tepas. El Vlad Dracul avea o placere de a se scalda in sangele fetelor tanere si cam asa facea si tepes dar daca erau vampiri nu mureu deci nu exista si daca etistau trebuiau sa existe cazuri de moarte subita

| DragonWyrm a răspuns:

Bineinteles ca farama de adevar exista, dar vampirii ba. Nu exista, ei sunt de fapt oameni posedati de diavol, si indrumati sa bea sange din doua motive.
Iisus Hristos sia varsat sangele pe cruce pentru a ne oferii nemurirea, si ei nu isi doreau asta.
Sfanta Impartasanie este sangele si trupul lui Hristos.
Tineti minte NIHIL SINE DEO!

| Grad_Raresh_1993 a răspuns:

Exista lilieci-vampiri care sug sangele pasarilor si al mamiferelor. Ei sfasie pielea animalelor dupa care sug sangele ce tasneste din animal.

| danyel_8036 a răspuns:

Http://www.romanialibera.ro/......01755.html
citeva explicatii le gasiti aici

Întrebări recente