| ilovevampire a întrebat:

Poate faptul ca am doar 11 ani ma face sa cred in vampiri...si chiar imi plac...multa lume imi spune ca e o minciuna si ca nu exista vampiri, ca ar fi o prostie, ceva de speriat copii mici, dar eu tot cred.si nu ma daw batuta pana nu stiu sigur daca exista sau nu :d eu cred ca exista.si chiar nu-mi frica de ei. sper sa fac cunostita cu unu si sa se joace putin cu mine si poate ma transforma si pe mine laughing deci ce ziceti? exista sau nu vampiti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

Dupa mine nu exista, dar sunt si eu la fel de uimita de ei mai ales cu isteria asta Twilight si The Vampire Diares. Insa iti spun un loc secret unde poate o sa se indeplineasca dorinta de a te intalni cu un vampir, in lumea viselor:X

4 răspunsuri:
| daddu a răspuns:

Nu,Nu exista vampiri. Sunt doar niste mituri care demult ii fascineaza pe oameni si de aceea se povesteste/se fac filme despre ei.Nu uita, " Viata bate filmul "

| NameName a răspuns:

Nu exista. Sunt doar niste fiinte inventate, ca si elfi, unicorni,zmei etc. Cred ca iti plac asa mult vampirii pentru ca ai vazut filmele Twilight. Da,vampirii sunt spectaculosi, dar in filme, seriale pentru ca in viata reala... hmmm... unde ai putea intalni un vampirlaughing? Nu vreau sa te descurajez sa gasesti un vampir, dar parerea mea e ca nu exista. happy

| arodoeht96 a răspuns:

Parerea mea este ca nu, fiindca traim intr-o lume reala creata de Dumnezeu, unde acest tip de "morti vi" nu exista...

| Naty_7679 a răspuns:

Vampiri ma fascineaza si pe mine crede-ma...ii ador mai ales the vampire diaries dar stiu ca nu exista si nu ar trebui sa-ti faci sperante desarte ...sau chiar daca ar exista, nu stiu prin ce minune a lui Dumnezeu, sigur nu asteapta sa fie descoperiti.