| Fllorentina a întrebat:

TPUUU urgenttt! plss puppy dog eyes

deci : va rog ziceti-mi cum vatzi petrecut vacanta de iarna. Sa fie scrisa compunerea in limba romana si apoi traducerea in limba engleza:X cat mai multe rapunsuri :X dau FUNDA + VOT (inteligent / folositor:X)

Daca exista persoane care vor sa raspunda doar pentru a fi bagatzi in seama mai bine nu raspundtzi ca dau VOT STUPID.

PE ceilaltzi ii rog frumos sa raspunda ca alti de asemenea ii ajuta!

Ms >anticipat!:d

4 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

Pai vacanta de iarna mi-am petrecut`o cu prietenii si familiaalove struck...in primele zilee de vacanta am stat cu prietenii al o bulgarealalove struck la o ciocolata caldaa ascultand muzica si stand cu persoana iubitaa:X.de craciun am fost la taralove struck si am stat cu familia seara ma duceam in club cu prietenii:X si ma distram ajungand acasa pe la ora 4-5 ca atunci se trezeau ai meilaughing si nu vroiam sa stie ca am fost in clubbatting eyelashes camm atatwinking nu este prea interesantbatting eyelashes

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Esti cam pretentioasa, stiai? Pai si tradusa si aia si aiatongue. E tema pentru scoala, asa-i?laughing[Daca da, e deplasat sa stii, povesteste ce ai facut tu, sau macar inventeaza ceva...]
Ma rog: Vacanta am petrecut-o in cea mai mare parte la bunica.Inainte de asta am mers la petrecerea unei prietene, care cred ca a fost cel mai tare lucru pe care l-am facut in tot timpul liber pe care l-am avut, bineinteles, asta si noaptea dintre anihappyDe Craciun pot sa spun ca a fost diferit, in sensul mai rausad.

| timewaster a răspuns:

Voi sunteti toti in aceeasi clasa?laughing
daca imi dai un text, til pot traduce, eu n-am imaginatie. poti sa ma gasesti pe id-u de mess : mussic14
bafta

| KiMO a răspuns:

Stai putin, sunt nelamurit: vrei o compunere elaborata pentru a o copia si a o preda la scoala (daca da, spune-mi si ce clasa esti, te rog), sau esti doar curioasa cum ne-am petrecut noi vacanta de iarna?