| RayOrso6153 a întrebat:

Voi credeti in vampiri? Mie nu imi este frica dar vrau sa fiu sigur ca exista sau nu.

Răspuns Câştigător
| mrman a răspuns:

Yep exisa si ai face bine sa crezi in ei ca ei sunt impartiti pe categorii vampiri uita-te si tu
http://www.youtube.com/watch?v=qKjSnmJd2Q8 funda te rog

| mihai1674 a răspuns (pentru mrman):

Mama ala chiar a baut sangele tipei

| Valentina_Dulcika_1998 a răspuns (pentru mrman):

Nu prea cred ca ala e vampir sigur este trucajwinkingaia cum mai avea curaj sa stea langa el ..sau toata lumea aia!

34 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu există vampiri, nu-ţi face griji.

| IMC90 a răspuns:

Exista lilieci vampiri, care se hranesc cu sangele animalelor (vite si cai in mod special)

cam atat... fabulatiile alea de pe la TV sunt facute numai pentru rating si profit.

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
da.sunt in filme si carti:d in viata reala nu preahee hee

| RayOrso6153 explică (pentru annkaa):

Cum adica nu prea?

| annkaa a răspuns (pentru RayOrso6153):

Adica nu existalaughing)

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
da.sunt in filme si carti:d in viata reala nu preahee hee

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
da.sunt in filme si carti:d in viata reala nu preahee hee

| 47dadi a răspuns:

Eu cred dupa ce mi s-a intamplat.Sa stii ca totul e adevarat jur pe ce am mai sfant.De Sfantul Andrei m-am dus impreuna cu prietenul meu Gabriel noaptea pe la miezul noptii (atunci parintii mei erau plecati la un neam) pe camp (era iarna). Atunci noi am vazut o silueta neagra.Am crezut ca e un om.El s-a dus la lac si ne-am dus si noi dupa el.Cand si-a intors privirea,fata lui avea putin sange,de frica am plecat acasa la mine si ne-am ascuns sub plapuma,apoi am auzit batand cineva la usa,am crezut ca e mama ca ea de obicei bate la usa ca sa vada daca e cineva acasa, dar cand m-am dus era acea silueta.M-am dus in camera mea si am inchis usa si am luat un crucifix, apoi cand s-a uitat pe geam am stiut ca era un vampir.Am spus o rugaciunea si a disparut.De atunci cred si te sfatuiesc ca noaptea de Sfantul Andrei sa nu deschizi usa nimanui.

Sarbatori Fericite! Si daca se poate funda.Pliz!

| RayOrso6153 explică (pentru 47dadi):

Eu te cred si mie mi s-a intamplat ceva si din acest caz am pus intrebarea

| 47dadi a răspuns (pentru RayOrso6153):

Spune-mi si mie ce ti s-a intamplat m-ai facut curios.

| RayOrso6153 explică (pentru 47dadi):

Pai eram la tara si a nins si dintr-o data am vazut un om care alerga spre mine foarte repede.A venit si cand era in fata mea am vazut ca i s-a intamplat ceva la fata si am fugit.Cred ca era vampir ca arata ca unul dintre personajele vampirilor din jocuri video.

| IMC90 a răspuns (pentru 47dadi):

Vezi ca Sf Andrei e toamna, nu iarna laughing

| 47dadi a răspuns (pentru IMC90):

Atunci ningea.

| dulche a răspuns (pentru RayOrso6153):

Pe bune :O, wow ce tare :X

| Alexandro9050 a răspuns:

Cati ani ai? :/

| georgiana1316 a răspuns:

Nu exista.E o prostie inventata de fraieri.

| raph2010 a răspuns:

Buna! Vampiri dintotdeauna au fost un MIT! Niciodata nu a fost confirmat, si stiintific vorbind nici nu are cum! Nu are cum, daca iti suge sangele el sa traiasca mai mult si tu sa devii vampir, e un MIT, o fantezie sau cum vrei sa ii spui; de ex cand mergi la doctor sa iti ia sange, te simti slabit, corpul tau, isi va crea la loc sangele care i-a fost extras, de aceea dupa ce ai fost la doctor sa iti ia probe de sange, e bine ca dupa sa poti manca mult si sa consumi multe lichide!

Deci nu exista! In schimb daca iti place Twilight, eu nu sunt un fanbig grin nu crede in vampiriitongue

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Vampirii au existat dar acum nu mai stiu daca sunt.ca daca nu ar fi existat nu cred ca s-ar face filme su se aud zvonuri despre iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca exista asa ceva din moment ce nu a dovetit nimeni.e o inventie(parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi serios...
Exista doar vampiri asa numiti energetici.
Cauta pe net despre ei.

| Nymeria a răspuns:

Vampiri sunt inventia geniala a lui Bram Stoker, dar nu exista in viata reala

| Lov3Boy a răspuns:

Normal ca da gandeste logic. Funda.

| GW1521 a răspuns:

Fara suparare, dar aici sunt persoane numai sub 10 ani?

| dulche a răspuns:

Eu cred ca existau si nu mai exista, ca da nu nu se mai vorbea de ei

| Clau20Clau a răspuns:

Vampirii exista doar in carti si in filme dar nu in viata reala.

| Valentina_Dulcika_1998 a răspuns:

Http://negruandrei.wordpress.com/2012/08/09/existavampiri/ o legenda nu se stie sigur daca mai exista...dar cand eu eram mica la stiri s-a dat o stire despre o copila gasita pe plaja care era golita de sange cu urme de colti direct in venele gatului! sper ca te-am informat.

| mihai1674 a răspuns:

Nu nu exista si eu sunt pasionat de ei am cautat pe net si ''vampire spell'' e o vraja
''blood red, pale skin moonlight draw me in quench my thirst crossing veins let my body feel no pain'' asta e vraca care cica te transforma in vampir trebuie za o zici de 10 ori in intuneric noaptea si sa fii singur incearca cat vrei nu merge si eu am incercat si nu a mers

| kriss12345 a răspuns:

Nu se stie daca ei exista sau nu. Mai demult poate existau. Dar acum nu se stie niciodata...

| 111THEVAMPIRE111 a răspuns:

Vreti sa va spun eu ceva? Sa stiti ca nu-s sigur daca exista sau nu dar as vrea sa stiu ce se intampla cand iti cresc dinti mari? Pentru ca eu ai am uriasi dinti de jos si ascutiti dar cei de sus sunt mai mici dar mi-am intepat limba cu ei!

| Botnaru_Elisa_1997 a răspuns:

Sunt multe dovezi in care ne demonstreaza inca odata ca vampirii exista dar e ceva supranatural,,, greu de crezut in asa ceva. E o intrebare la care e greu de raspuns la care si eu as vrea sa aflu raspunsul din curiozitate.