| konohamaru a întrebat:

Exista vreo scoala cu specializarea in limba japoneza in Bucuresti, de preferat sectorul 2? Si daca da, as dori sa imi dati mai multe detalii despre ea. Multumesc, dau funda.

3 răspunsuri:
| XxWhiteDiamondxX a răspuns:

Nu existā frate. Dacā vrei şcoalā in japoneza du.te doamne iarta.ma.n Japonia!
Dacā nu ai observat...suntem in cea mai de cācat ţarā de pe glob!
Ms... happy

| konohamaru explică (pentru XxWhiteDiamondxX):

Nu am spus ca vreau scoala in japoneza, ci o scoala care se specializeaza pe invatarea elevilor limba japoneza. Dar mersi oricum.

| konohamaru explică:

Nu am spus ca vreau scoala in japoneza, ci o scoala care este in mare parte specializata pe invatarea limbii japoneze elevilor.