| Alexandra16132 a întrebat:

Explica in maxim cinci randuri semnificatia versurilor: Ceahlaul... Un urias, cu fruntea-n soare,
de paza tarii noastre pus.

DAU >>FUNDAbig grinbig grinbig grin.

1 răspuns:
| 000Diddy000 a răspuns:

S-a inventat capul nu stii sa-l folosesti? invata ca aici nu se fac teme ai o mama, ai un tata, bunica, bunic, cineva trebuie sa te ajute ca daca le ei de aici copy-paste nu vei intelege nimic si la scoala daca iti va da test din asta nu vei stii dar... uite un pont: figura de stil, imagini artistice, sentimente, simbol

Întrebări recente