| Natalia89 a întrebat:

Facultatea de psihologie. Cine a studiat sau are cunostinte, ma poate ajuta cu câteva informații? Vreau sa ma înscriu anul acesta si nu gasesc foarte multe informatii pe internet.

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Cum sa nu gasesti informatii? Daca iti aflam locatia, stiam la ce Facultate poti da, intram pe site si iti gaseam imediat toate informatiile necesare. Intra pe site-ul facultatii, cauta admitere 2018 si ai acolo toate informatiile. Daca intri la forma de stat, dosar si admitere. In Bucuresti, pe anul acesta, la facultate de stat, intri pe baza dosarului si ai un test grila din notiuni de psihologie ale manualelor de liceu. Admiterea se va da in iulie. Pe site vei afla si tematica.

3 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Intra pe site-ul facultatii respective. Sigur au informatii macar despre admiterea din anii trecuti. Un alt lucru pe care poti sa il faci e sa suni la secretariatul facultății si sa ceri informatii.

| RoCkKiD a răspuns:

Zi care facultate si ce informatii vrei si vedem cu ce te putem ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-ți zic cum se intră la psihologie în Londra sau la Paris?