| anca10 a întrebat:

am si eu o nelamurire. vreau sa ma inscriu anul acesta la ubb cluj la psihologie dar la distanta. m-am uitat pe site dar nu am gasit informatii despre actele de care am nevoie la inscriere, poate si pentru ca inca nu cunosc site-ul. asa ca daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns as fi recunoscatoare. multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Intra pe site si da clic pe regulamente. acolo ti se spune tot! iti urez bafta multa!
http://www.psiedu.ubbcluj.ro/psihologie-pedagogie/4admitere_licenta.php