| adelina899 a întrebat:

Finante banci sau medicina? Argumentati. Funda

Răspuns Câştigător
| Miauus a răspuns:

Finante banci e plina Romania de asa ceva multi stau pe bara..acum daca ai unde sa te bagi sa lucrezi ceva sigur baga la Finante Daca nu iti recomand Medicina nu de alta dar avem nevoie de doctori happy

| adelina899 explică (pentru Miauus):

Faza nasoala e ca la medicina sunt multi ani si pana ajung eu doctorita o sa-mi creasca par alb in cap.Tu la ce ai vrea sa dai?

| Miauus a răspuns (pentru adelina899):

Vezi ca ti-am raspuns happy na nu stiu e mai bine la medicina decat la finante ai sansa sa poti faci ceva cu tine cu viitorul tau cum crezi u ca e mai bine

| adelina899 explică (pentru Miauus):

Dar de scolile post liceale sau ma rog cum se numesc ce zici? Stiu ca de acolo poti deveni doar asistent/a

| Miauus a răspuns (pentru adelina899):

Pai depinde ce vrei sa faci nu neaparat asistenta poti face si altceva happy acum depinde ce vrei si cat esti dispusa sa inveti happy ti-am zis iti recomand Medicina happy

| adelina899 explică (pentru Miauus):

Ramane de vazut mai am 2 ani big grin mersi pentru raspunsuri

7 răspunsuri:
| adelina899 explică:

Pai daca stam sa le luam asa la psihologie e prea multa psihologie la limbi straine prea multe limbi si asa mai departe big grin

| Miauus a răspuns:

Sincer la Medicina chiar daca sunt multi ani...consider ca se merita..ai mai multe sanse sa faci ceva happy parerea mea decat cu finantele na cum crezi