| Catalin_Cata_1988_ROvt a întrebat:

Fisa medicala pentru înscrierea la liceu merge sa o iau de la medicul de familie?
Am 15 ani și nu am făcut vaccinul de 14 și la școală nu mi s-a spus nimic despre fisa medicala.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Cred ca da. Mie medicul de familie mi-a rezolvat mereu aceste probleme. Dar cred ca daca este un tip de cerere, poti sa o cauti pe la xeroxuri si apoi sa mergi cu ea la medicul de familie.
Numai bine!

1 răspuns:
| denispop14 a răspuns:

Nici eu nu am facut vaccinul. Nu trebuie facut pentru inscriere.