| vinoACASAcuMINE a întrebat:

FUNDA! Buna TPU... Am ramas corigent la romana si matematica, si chiar nu stiu daca o sa trec anul. ( sunt in clasa a 8 a ). Totusi, am vazut ca anul trecut vechea clasa a 8 a a primit diplome, incluzand corigentii. Daca nu am trecut corigenta, pot sa ma duc la o scoala profesionala?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

O sa treci de ele, dar da-ti putin silinta si invata si tu strictul necesar.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu treci corigența rămâi repetent

| PopIrina a răspuns:

Poti sa iti iei meditator daca doresti, doar sa iti dai silinta si sa incerci.