| Bodache a întrebat:

Ce subiecte s-au dat anul trecut la corigenta de la matematica? stiintele naturii sau mate info..si ce o sa credeti ca se da anul asta? si profesorii lasa sa se copieze? cum sunt ei? sunt corigent si nu prea stiu ca nu am mai fost pana acum ..sunt clasa a 10 a apropo, sper sa trec a 11 a. ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem cum te ajuta, te poti ajuta singur invatand materia clasei.
Fiecare scoala isi stabileste subiectele, nu sunt stabilite pe tara, asa ca n-are importanta ce subiecte au fost la o anumita scoala sau chiar la scoala ta.

| AC4S4 a răspuns:

Profesorul iti va da o combinatie intre tezele din sem. 1 si sem. 2. Nu ar trebui sa te lase sa copiezi, daca ai invatat, treci, daca nu, nu treci.