| Alex_Eddy_1995 a întrebat:

Funda! Hei.Mai am un an si ma duc la liceu si as vrea sa ma duc la unul din Danemarca, Copenhaga pentru ca am acolo rude (deci am unde sa stau) Cine imi spune cum as putea ajunge acolo, cum sunt licele acolo si detalii. Funda!

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna, de ce nu intrebi rudele de acolo?
o sa ai informatii direct de la sursa.

| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca rudele tale stiu mai bine decat noi. De ajuns, iti recomand sa ajungi cu avionul...

| diaadb a răspuns:

Intreaba rudele, du-te unde iti place mai mult si unde esti mai apropiat de rudele respective. Informeaza-te de pe net in legatura cu liceele. Bafta