| Minge707 a întrebat:

FUNDA! Imi traduceti va rog frumos felurile de mancare in romana sau mesele astea? Meal1: Oatmeal, eggs, peanut butter, grapefruit; Meal2: rice, chicken, brocoli; Meal3: pasta, tunda fish, avocado;
Meal4: rice, chicken; Meal5: salmoan, green salad; Meal6: cottage cheese, brocoli;

Răspuns Câştigător
| doareuio a răspuns:

* Masa 1 (Practic micul dejun) - Fulgi de ovăz, ouă, unt de arahide, grefă. *Masa 2 (Practic între micul dejun și prânzul)- orez, pui, brocoli.
*Masa 3(Practic prânzul) - Paste, ton, avocado.
*Masa 4 (Practic între prânz și cină) -Orez, pui.
*Masa 5 (Practic gustarea de înainte de cină) - somon, salată verde.
*Masa 6 (Practic cina) - brânză de vacă, brocoli. Cică „practic" laughing Funda?

2 răspunsuri:
| Whooooo a răspuns:

Meal 1,2, 3=Masa 1, 2, 3 Bagale la Translate. In fine=fulgi de ovaz.oua.unt de arahide grapefruit nustiu.orez.pui.brocoli.paste.peste.avocado..Funda? scuze ca am scris asa dezorganizat dar ma Grabesc Baftaa!

| BadPikaPika a răspuns:

Meal 1:Fulgi de ovaz, oua, unt de arahide, gref!
Meal 2:Orez, Pui, Brocoli!
Meal 3tongueaste, nu stiu ce inseamna tunda fish, avocado!
Meal 4:Orez si Pui, ti le-am mai tradus, dar ma rog!
Meal 5:somon, salata verde!
Meal 6:Branza de vaca si Brocoli, si pe asta ti l-am mai tradus, dar ma rog!