| Neajutorat a întrebat:

Funda! La licee exista alt profil in afara de mate- info care se ocupa cu calculatoare?

Răspuns Câştigător
| asperger a răspuns:

Poate in domeniul tehnic dar Depinde de orasul/locatitatea in care te afli si daca are in domeniul tehnic(gen electronica)

2 răspunsuri:
| someone14 a răspuns:

Depinde la ce liceu vrei sa mergi. Poti scrie pe google :profiluri liceul+ numele liceului dorit + orasul in care locuiesti. Sper ca te-am putut ajuta. FUNDA? big grin

| Neajutorat explică (pentru someone14):

Nu m-ai inteles, voiam sa stiu daca exista astfel de profluri! Si daca da, cum se numesc!

| asperger a răspuns (pentru Neajutorat):

Poate in domeniul tehnic dar Depinde de orasul/locatitatea in care te afli si daca are in domeniul tehnic(gen electronica)