| bvampeires a întrebat:

Funda! Maine se face scoala?

Răspuns Câştigător
| TommoGirl a răspuns:

Scuze uite : Cursurile în București se vor relua, în program normal, miercuri, 27 martie 2013, iar conţinuturile corespunzătoare zilei de marţi, 26 martie 2013, se vor recupera, prin replanificare, până la sfârşitul anului şcolar. funda?

2 răspunsuri:
| dianaaaaax a răspuns:

Da!

| TommoGirl a răspuns:

Dc sa nu se faca? Eu zic ca da. Depinde si de une esti. Daca esti din Bucuresti... nu cred.big grin

| TommoGirl a răspuns (pentru TommoGirl):

Scuze uite : Cursurile în București se vor relua, în program normal, miercuri, 27 martie 2013, iar conţinuturile corespunzătoare zilei de marţi, 26 martie 2013, se vor recupera, prin replanificare, până la sfârşitul anului şcolar. funda?