| FlorinSalamNr1 a întrebat:

FUNDA Salutare! Dati-mi un site cu dictionar online cum e google translate dar mai bun sa traduca tot corect.

5 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Corect in totalitate nu o sa gasesti.Dar macar incearca sa asezi tu cuvintele traduse prin google translate corect si la forma corecta!

| carla2010 a răspuns:

Niciun dictionar n-o sa-ti dea cu acuratete traducerea; foloseste Google Translate si repara conjugarile

| AnaKk1N a răspuns:

Google translate este destul de bun. mai este unul de la bing : http://www.bing.com/translator
Dar tot mai bun este google translate.
FUNDA?

| CarlyXlove002 a răspuns:

Sunt foarte rare site-urile astea. Niciodata nu iti traduc corect. Trebuie sa ai putina logica si poti corecta singur propozitia/cuvantul