| SweetieBeibby a întrebat:

FUNDA! vreau si eu un site unde sa gasesc informatii despre zona de stepa,despre animale(ce culoare au,cum traiesc ce manancaetc), clima.dar as vrea ceva lucruri importante noi adicaceva mai rar...nu stiu de unde sa gasesc!cryingma puteti juta va rog!/!crying

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Arunca o privire si aici, poate gasesti ceva folositor http://www.scritube.com/geografie/Pajistile-de-stepa62678.php

2 răspunsuri:
| Luchian_Elena_1995 a răspuns:

Scrie pe google despre animale si iti va da de toate animale rare pe cale de disparitie si altele. sper ca te am ajutat. funda?