| roxanikabubulik a întrebat:

Fundaa >.< Buna. Eu tocmai am inceput a 6-a dar as vrea sa ma mut de la scoala mai exact la c.c.k. (liceul economic costin c, kiritescu) Cum trebuie procedat? Pot sa ma mai mut daca am inceput semestrul? Si daca sunteti de acolo din scoala in clasa 5-8 imi puteti spune niste pareri despre profesori? Fundaa >.

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Depinde de liceu, la cele mai multe in judetul meu nu merge. abia dupa semestrul 2 poti, dar daca sunt si locuri libere.

3 răspunsuri:
| HighDefinition a răspuns:

Te poti transfera doar in semestrul al doilea.

| NumeciudatT a răspuns:

Te poti transfera din sem 2 daca esti din oras...iar daca te muti in alt oras te poti transfera acum

| Dydu969 a răspuns:

Te poti muta numai din smestrul al doilea