| JohnCenaMyTimeIsNow a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si as vrea sa intru in Liceul Economic "Costin C. Kiritescu. Imi puteti spune mai multe detalii despre el. Cine da cele mai multe infromatii primeste FUNDA!

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Bună!

Nu cunosc acest liceu, dar aş putea să-ţi spun în general cum este la un liceu cu profil economic. Beneficiezi de pregătirea forţei de muncă în domeniul serviciilor. Îţi oferă numeroase oportunităţi în domeniul economiei. Mie mi-a fost greu să decid la ce liceu să merg. Mi-a fost greu să renunţ la una dintre materii. Aşadar aici nu renunţi la vreo materie. Doar din clasa a XI-a nu mai faci biologie, chimie şi fizică big grin.