| Bettybeatrice1919 a întrebat:

HEEEEI. Probabil ca stiti de testele DELF la lb. franceza. Cat trebuie sa iau in examen ca sa fie considerat ca am luat nivelul. ( ex. la bilingv, trebuie sa iei 60 PUNCTE si e considerat ca ai promovat) deci, aici cum e?

1 răspuns:
| GeorgeTheMaster a răspuns:

Undeva la 70-75 de puncte nu stiu sigur dar oricum mereu mi s-au parut o prostie si sa dai 150 de lei pe o foaie care nu te ajuta si nici nu o sa te ajute cu nimic mai tarziu dar fiecare cu parerea lui...