| Firstdouble2 a întrebat:

Heeei! Peste 2 saptamani avem ultimul clopotel de clasa a8a. Doamna diriginta ne-a pus pe noi sa ne ocupam in mare parte de asta. Am nevoie de niste poezioare pe care sa le recite fiecare despre fiecare profesor in parte, despre scoala, despre colegi, prieteni, etc. Multumesc mult.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare trebuie sa spune ti ceea ce simtiti despre doamna profesoara ce nevoie ave ti de poezioare? Ce sunte ti la grădiniță? Sunte ti clasa a opta, se presupune ca sunte ti maturi, oameni care vor la liceu. Puneti va mintile la contributie.