| gargaritzaa a întrebat:

Bună,TPU! În scurt timp o să fie " ultimul clopoțel " și am mare nevoie de un discurs de sfârșit de clasa a 8 pentru doamna dirigintă. Aș vrea să fie ceva mai deosebit, emoționant...sigh.P.s. : nu vreau răspunsuri în bătaie de joc. Mulțumesc anticipat :* Fundiță puppy dog eyes!

1 răspuns:
| Adiiiiina a răspuns:

Hihii. Discur zici? Mdea. Eu trebuie sa il tin la banchet si o sa mi-l fac singura. Incearca si tu sa il faci! :d Multa bafta!