| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU! Am si eu o intrebare daca stie cineva....cum se spune in engleza la " Imi placea sa ma dau\ma trag in leagan"? Si da, da stiu...e o intrebare stupida, dar eu sunt din Moldova si nu prea stiu engleza XD Astept raspunsuri cat mai repede. Dau funda! =]]

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

I liked swinging in the rocking chair.(cred)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ca ti se recomanda google translate, sa nu folosesti, 2 cuvinte din 4 sunt gresite acolo, gramatica e la pamant, sa nu vorbesc si de timpurile verbale.
Catalin a raspuns corect "I used to like swinging" (sau poti sa pui *love*) "I used to love swinging".

| CaT4LiN a răspuns:

I used to like swinging happy

| mihaelaemanuela9 a răspuns:

Foloseste fata google translate... sau nu sti ca s a inventat?

| amprobleme a răspuns:

Google traducere..asa se zice