| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a întrebat:

Hei! happy Am si eu o intrebare. Cate capitole are Aventurile lui Tom Sawyer de Mark Twayn? happy

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

Aventurile lui Tom Sawyer de Mark Twain are XXXVI (36) de capitole

15 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

| Ralu20 a răspuns:

| RoseOfTheFire a răspuns:

36 are nici atata lucru nu stii?

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ explică (pentru RoseOfTheFire):

Nop, probleme? :-\

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ):

Dupa ce ca nu sti mai esti si tupeista?

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ explică (pentru RoseOfTheFire):

Care e treaba ta ca nu stiu? In plus, e un site de intrebari, nu de raspunsuri stupide ca ale talewinking

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ):

Vai tu, ai dreptate, e un site de intrebari utile draguta nu inutile ca ale talewinking

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ explică (pentru RoseOfTheFire):

Poate sun inutile pentru tine, dar mie imi foloseste. happy Acum, termina cu frazele tale copilaresti si du-te la altcineva sa comentezi aiureawinking

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ):

Se zice imi ''folosesc'' nu imi foloseste happy desteapt-o. Care dintre noi e mai copila acum?

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ explică (pentru RoseOfTheFire):

Nu am nevoie de cineva sa ma corecteze. Daca te crezi perfecta, corecteaza -ti mintea. ca perfecta poate esti pe dinafarawinking

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ):

Eu nu ma consider perfecta, de fapt, nimeni nu e perfect draguta daca nu stiai, eu doar ti-am atras atentia unde ai gresit nu trebuie sa reactionezi asa. happy

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ explică (pentru RoseOfTheFire):

Pai daca nu stiu cate capitole are, e treaba mea. Ce trebuie sa te bagi? Ca doar nimeni nu s-a nascut invatat. Si nu ma lua cu "draguta" ca n-am chef de linguseli.

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ):

Ce zic eu si ce intelegi tu :-si mai bine inchei discutia cu tine ca nu are rost sa mai continui. Pa pa!

| Felicia52122 a răspuns:

35 -36

| Firu_Bianca_1993 a răspuns:

Xxxvi