| pumpkinky a întrebat:

Hei.
Am terminat liceul la seral cls.13-a si as vrea sa incep din nou din clasa noua profil bio-chimie.
Se mai poate? big grin

Nu am ramas repetent dar as vrea eu sa mai merg la inca un liceu sa invat din nou.

Nu radeti!

Se mai poate?
Sa ma inscriu la liceu de doua ori?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se mai poate, nu poti face 2 licee.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu cred ca se mai poate. Daca vrei sa mai faci scoala in continusre te poti inscrie la o postliceala, fara bac.Succes!

| sierra1 a răspuns:

Ai luat cumva și bac-ul?

| pumpkinky explică:

Nu am dat

| LordFlacko a răspuns:

Clasa a13-a? sunt numai 12 ani de scoala. Este imposibil sa mergi la liceu de doua ori, incepand cu clasa a11a poti sa te lasi de liceu dar n-ai voie sa urmezi studii la facultate, ci poti doar sa iti iei un job mediocru, dar daca ai terminat cele 12 clase poti urma studii la facultate si sa ai un viitor. Nu stiu unde ai auzit tu de porcaria asta cu mersul la liceu de doua ori.