| XoMasquaradeXo a întrebat:

Hei! As avea nevoie de cateva pareri de la cei care studiaza/vor studia in strainatate in legatura cu atestatele de lb.engleza.Care credeti ca este mai bun mai usor si mai ieftin dintre IELTS, Cambridge si TOEFL?

Răspuns Câştigător
| AndreiBad a răspuns:

Buna. Eu cand am aplicat la universitatile din afara, majoritatea au cerut TOEFL. Eu te-as sfatui sa te uiti la cerintele lor mai intai ca poate difera. Insa din experienta mea, cred ca TOEFL este cel mai solicitat de catre universitati.