| ionyalex a întrebat:

Hei :* asi dori sa stiu care este procedura de admitere la facultatea de medicina si farmacie Buncuresti. Adica ce probe se dau? Cum se calculeaza media de admitere? Se tine cont de bac? Daca da, ce conteaza media de la bac sau nota la o anumita materie.Va rog spuneti-mi ca din ce am citit pe site nuprea am inteles. Multumesc dau fundahee hee

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate raspunsurile le gasesti pe site-ul oficial al facultatii, la Admiterea 2013.