| Marius19980 a întrebat:

Hei, cat de grea este facultatea de inginerie industriala si robotica (upb)? (as vrea sa raspunda doar cei care au terminat-o/ sunt in timpul acestei facultati)

1 răspuns:
| Anonim8789 a răspuns:

Este o facultate care implică o combinație de teorie și practică, iar nivelul de dificultate poate varia în funcție de cursuri, profesori și efortul personal. Este important să fii pregătit/ă să depui efort suplimentar pentru a înțelege și a aplica conceptele complexe din domeniul ingineriei industriale și al robotică. De exemplu mie mi se pare greuța, nu grea, greuța.