| Marius19980 a întrebat:

Hei, poate cineva sa imi ofere urmatoarele informatii despre Facultatea de Inginerie Industrială şi Robotică (upb)? (in special cei care au terminat deja F.I.I.R):
- care este procesul pentru admitere;
- cat de greu este daca am o baza buna la mate si una oarecum slaba la info, insa sunt dispus sa invat;
- cat de grea e facultatea aceasta;
- este greu sa iti gasesti job dupa?
Nu va obositit sa scrieti daca nu aveti ceva relevant de spus, multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Facultatea nu-i una tocmai usoara, dar daca esti pasionat de inginerie industriala si robotica, atunci fa-o, ca-i o profesie frumoasa si de viitor!
Totul depinde de dorinta si vointa ta, ca sa-ti vezi visul implinit.
Succes la examene!

| vlllaaddd a răspuns:

Cf?