| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

Hei, ce sa aleg intre : Istoria integrării economice
, Istoria economiei naţionale
, Istoria întreprinderii

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Istoria integrării economice

9 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Istoria economiei nationale. Desi nici una nu mi se pare klumea. POate alegi altceva?

| fuzzer a răspuns:

Istoria intreprinderii.

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru grab):

Ai idee ce presupune aceasta integrare econnomica? despre ce o sa mi se vorbeasca?

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru CorneliaC):

Pot alege doar din acestea 3

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru fuzzer):

Ma gandesc ca la istoria intreprinderii o sa imi vorbeasca despre cum a aparut ea si ce scopuri are, crezi ca e cea mai buna alegere?

| CorneliaC a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Pai atunci eu insist pe Istoria economiei nationale. Succes pe mai departe. happy

| dragosd333 a răspuns:

Istoria intreprinderii o sa ai un loc de munca nu cu bani multi da gasesti mai usor de lucru in Romania

| grab a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Nu stiu exact, dar cu siguranta va fi ceva mai cu perspectiva decat celelalte doua!

succes!

| fuzzer a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Depinde ce domeniu stapanesti tu mai bine, eu am zis doar o varianta.happy