| Adrian277 a întrebat:

Hei cine imi poate spune cum se face un rebus de 7 pe 7 in Notepad?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

De ce in notepad? De ce nu incerci Microsoft Office, e mai usor de folosit. Daca vrei sa faci casute totusi, in notepad e cam greu, daca vrei doar sa scrii literele, pur si simplu apesi space pana cursorul ajunge unde iti doresti si apoi scrii litera/cifra. Apoi treci pe randul urmator si tot asa. Alta modalitate nu ai in notepad.

| Adrian277 explică (pentru Ineys):

Proful ne pune sa-l facem in notepad, stiu ca e mai usor cu Microsoft office, dar daca nu fac cum vrea el iau nota mica.

| Ineys a răspuns (pentru Adrian277):

Atunci fa cum ti-am zis, spatiu pana ajungi unde-ti doresti si scrii. Casute, e cam greu sa le faci in notepad.