| Aalliinnaa1000 a întrebat:

Hei! Cine ma ajuta sa inteleg conditionalele in engleza, ma refer la cei care stiu engleza nu vreau copy-paste sau alte site-uri de pe net ca asa nu inteleg, vreau sa imi explice cineva cum sa le recunosc dupa ce sa ma iau! Fundaa mare! :*

1 răspuns:
| IulicaBiancutza a răspuns:

Pai incearca sa te gandesti la o forma mai scurta a invatarii! Sa ti le pui in minte! Repeta-le de multe ori pana ti-le ingramadesti in minte si le sti de pe rost!